header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

AED-coördinator
Rob Fiselier lid
Barcommissie
Theo Rijneveld Manager
Jurriaan Bos coördinator Zaterdag-indeling
Dirk Jan van der Woude lid Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn lid Zondag-indeling
Commissie Duurzaamheid
Hans Piera Voorzitter
Machteld van der Burgt lid
Bas de Jong lid
Peter Wiers lid
Commissie Hockeyontwikkeling
Maarten Wieringa Voorzitter
Communicatie en Digitalisatie
Nicolette Nol Voorzitter
Rick de Goeij coördinator
Feestcommissie
Susanne van Gestel lid
Carola van Rijn lid
Heidi van de Zande lid
Pascal Walk lid
Martijn van Weede lid
Ralf Benda Jongste Jeugd
Gevonden voorwerpen
Marjolein de Wit faciliteiten
Grote clubactie
Sanna Roest lid
Ernst Molenaar lid
Manja Valkenberg Administratieve ondersteuning
Jeugdbestuur
Pim van der Wal Voorzitter
Marije Creyghton lid
Lenna van Veenendaal lid
Thomas Kroese lid
Namé van Vliet lid
Rosalie Warmerdam lid
Sjoukje van Schooten lid
Olivier Kroese lid
Annelotte Prijden lid
Jeugdcommissie - ABCD
Marc van den Berg Voorzitter
Annemieke Schouten coordinator meisjes A
Marc van den Berg coordinator meisjes B
Eke Teekens coordinator meisjes C
Florieke de Jong coordinator meisjes D
Niesje Hogewoning coordinator jongens A
Niesje Hogewoning coordinator jongens B
Hester Bos-de Jong coordinator jongens C
Erik van Zandbergen coordinator jongens D
Eric Stiemer Tophockey Coördinator
Rob van Meurs kaarten/boetes Tuchtcommissie
Steven Slijper ABCD Wedstrijdtafel
Jongste-jeugdcommissie
Florieke de Jong Communicatie
Manon Nieuwenhuijsen Communicatie Sociale media
Bastiaan van Wijnen Technische ondersteuning
Monty Hop Communicatie beeld/tekst/vorm
Janine Bekker Funkey Coördinator
Lonneke Burghart Funkey Coördinator
Cathelijne Oost coördinator Wedstrijdtafel
Kirsten Groeneveld lid Wedstrijdtafel
Willemijn de Vet lid Wedstrijdtafel
Kascommissie
Boudewijn van Dulmen lid
Greetje Bier lid
Kledingcommissie
Elsbeth Eggink lid
Stefan van Schooten lid
Klussenclub
Henk Wieringa Voorzitter
Bert v.d. Bree lid
Joost Peltenburg lid
Ed Henfling lid
Jan Willem Bakhuys lid
Olaf Tjaden lid
Arnold Weijs lid
Jan Smit lid
Herbert Koopmans lid
Hans Immer lid
Hein Kok lid
Jaap Bettink lid
Sjef Smit Groundsman
Henk Wigman Mollenvanger
Ledenadministratie
Dafne van Overbeek Ledenadministratie jeugd
Fred Neve Ledenadministratie senioren Alle handelingen ledenadministratie senioren, veteranen, senatoren en trimmers
Manja Valkenberg contributieadministratie Contributie-administratie en registratie uren trainers, ledenadminstratie
Materiaal
Joop Barends Keepers
Sanne Riegen lid
Scheidsrechterscommissie
Jorrit Nolte Voorzitter
Josette Vallentgoed Opleiding
Paul Ras Opleiding
Maarten Bogaers Begeleiding
Nina Doijer Begeleiding
Esther Posno lid CS+ coaching
Hans van Leeuwen lid CS+ coaching
Koen Sturm coördinator CS+ coaching
Stijn de Geus lid CS+ coaching
Gerard van Stijn lid CS+ coaching
Ron Hoes Coördinator indeling CS+ coaching
Paul Bosch lid Opleiding
Inge van Son Spelers ABCD Zaterdag-indeling
Esther Posno Spelers ABCD Zaterdag-indeling
Maya Koehne Ouders A Zaterdag-indeling
Frank ten Duis Ouders B Zaterdag-indeling
Cecile Willemsens Ouders C Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn Senioren Zondag-indeling
SEAH
Erik Minderhoud Voorzitter
Ralf Buzink (k) Secretaris
Robin Geijteman Bar
Hans Piera Clubhuis
Arthur Sernee Velden
Herman Westerhoud Advies
Senioren
Senioren elftallenindeling
Ingrid Snider Elftalcommissie dames (DEC)
Milou Vrij Elftalcommissie dames (DEC)
Bas Coosemans Elftalcommissie heren (HEC)
Rob van der Feltz Elftalcommissie heren (HEC)
Sicco Plesman Elftalcommissie heren (HEC)
Fleur Zwanenburg Elftalcommissie dames (DEC)
Sponsorcommissie
Marcel Figee Voorzitter
Hans Evers Penningmeester
Cecile Willemsens lid
Marcel Figee lid
Jordie Wessel lid
Technische ondersteuning
Lara Midjek G-hockey Coördinator
Joop Barends coordinator aktiviteiten Keepersmaterialen
Daan van der Helm Zaalhockey TCO
Ton Bouman Opleiding TCO
Maartje Sanders Keepers TCO
Floor Been ABCD meisjes TCO
Daan Boon ABCD jongens TCO
Bart Post Video TCO
Sanne Riegen trainers TCO
Ton Bouman Jongste Jeugd TCO
Daan van der Helm Jongste Jeugd TD
Toernooicommissie CeeDee
Maarten Koets lid
Ruth le Mair lid
Louisa Mekenkamp lid
Trimmers
Marcel Figee coördinator
Vertrouwenspersoon
Marjon van Wingerden lid
Vrijwilligerscommissie (VC)
Eileen Waldron lid
Jeanine Bolda lid
Webredactie
Manja Valkenberg lid
Loth Kroeger lid
Wedstrijdsecretariaat
Bregje van Walstijn senioren
Machteld van der Burgt ABCD
Niesje Hogewoning Jongste Jeugd
Karen van der Meer Zaalhockey
Sterre Leusden Grascoördinator
Wilmar Tax Grascoördinator
Zaalhockeycommissie (ZC)
Daan van der Helm technisch beleid
Karen van der Meer Voorzitter
Sander van der Hoeve lid
Niesje Hogewoning lid
Saskia Elsenburg lid
Mirjam Warning lid
Anita Sluis lid
Lotte van der Linden lid
Zomeravondcompetitie (ZAC)
Erwin Melger Voorzitter
Veronique Krot lid
Marit Bender lid
Anja Kessler lid

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram