header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

AED-coördinator
Rob Fiselier lid
Barcommissie
Evert Vogel manager
Marlies van Damme Administratieve ondersteuning
Jurriaan Bos coördinator Zaterdag-indeling
Dirk Jan van der Woude lid Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn lid Zondag-indeling
Commissie Duurzaamheid
Hans Piera voorzitter
Flip Dötsch lid
Luke Bruins lid
Peter Wiers lid
Linda Dresme lid
Commissie Hockeyontwikkeling
Maarten Wieringa voorzitter
Feestcommissie
Susanne van Gestel lid
Carola van Rijn lid
Heidi van de Zande lid
Pascal Walk lid
Martijn van Weede lid
Ralf Benda Jongste Jeugd
Gevonden voorwerpen
Marjolein de Wit faciliteiten
Grote clubactie
Sanna Roest lid
Manja Valkenberg Administratieve ondersteuning
Jeugdbestuur
Pim van der Wal voorzitter
Marije Creyghton lid
Lenna van Veenendaal lid
Thomas Kroese lid
Namé van Vliet lid
Rosalie Warmerdam lid
Sjoukje van Schooten lid
Olivier Kroese lid
Annelotte Prijden lid
Jeugdcommissie - ABCD
Marc van den Berg voorzitter a.i.
Anneliet Giebels coordinator meisjes A
Anneliet Giebels coordinator meisjes B
Marc van den Berg coordinator meisjes C
Eke Teekens coordinator meisjes D
Marion van den Broek coordinator jongens A
Jan Willem Baggerman coordinator jongens B
Renske Siezen coordinator jongens C
Leontien Schoon coordinator jongens D
Rob van Meurs boetes/tucht
Eric Stiemer technische zaken tophockey Coördinator
Liane Oosterom ABCD Wedstrijdtafel
Jongste-jeugdcommissie
Florieke de Jong Communicatie
Manon Nieuwenhuijsen Communicatie Sociale media
Bastiaan van Wijnen Technische ondersteuning
Rob Stolte Communicatie beeld/tekst/vorm
Monty Hop Communicatie beeld/tekst/vorm
Lonneke Burghart Funkey Coördinator
Cathelijne Oost coördinator Wedstrijdtafel
Kirsten Groeneveld lid Wedstrijdtafel
Willemijn de Vet lid Wedstrijdtafel
Kascommissie
Rob Litjens lid
Juliette van der Eerden lid
Kledingcommissie
Elsbeth Eggink lid
Stefan van Schooten lid
Klussenclub
Henk Wieringa voorzitter
Bert v.d. Bree lid
Joost Peltenburg lid
Pieter de Smit lid
Jan Smit lid
Bob Tammer lid
Olaf Tjaden lid
Arnold Weijs lid
Henk Wigman lid
Herbert Koopmans lid
Hans Immer lid
Hein Kok lid
Jaap Bettink lid
Sjef Smit Groundsman
Henk Wigman Mollenvanger
Ledenadministratie
Babette Gaus Ledenadministratie jeugd
Julia van Erp Ledenadministratie jeugd
Dafne van Overbeek Ledenadministratie jeugd
Fred Neve Ledenadministratie senioren Alle handelingen ledenadministratie senioren, veteranen, senatoren en trimmers
Manja Valkenberg contributieadministratie Contributie-administratie en registratie uren trainers
Materiaal
Joop Barends Keepers
Marten van Vliet voorzitter
Sanne Immer lid
Marlies van Damme lid
Scheidsrechterscommissie
Esther Posno voorzitter
Nina Doijer Opleiding/begeleiding
Josette Vallentgoed Begeleiding
Ron Hoes coördinator CS+ opleiding
Stijn de Geus lid CS+ opleiding
Gerard van Stijn lid CS+ opleiding
Maarten Bogaers lid Opleiding
Paul Bosch lid Opleiding
Jorrit Nolte lid Opleiding
Maya Koehne A-jeugd Zaterdag-indeling
Frank ten Duis B-jeugd Zaterdag-indeling
Cecile Willemsens C-jeugd Zaterdag-indeling
Sharon Koopman D-jeugd Zaterdag-indeling
Inge van Son coördinator Zaterdag-indeling
Bregje van Walstijn lid Zondag-indeling
SEAH
Erik Minderhoud voorzitter
Rosalie de Wit secretariaat
Piet van Stijn penningmeester
Floortje Schilderinck Bar
Hans Piera Clubhuis
Gerl Spijker Velden
Herman Westerhoud Advies
Senioren
Lisette van Dee elftalcommissie dames
Jan Pool elftalcommissie heren
Sponsorcommissie
Aldo van Commenee voorzitter
Hans Evers penningmeester
Manja Valkenberg lid
Marcel Figee lid
Technische ondersteuning
Lara Midjek G-hockey Coördinator
Joop Barends coordinator aktiviteiten Keepersmaterialen
Jeroen Tuininga Zaalhockey TCO
Ton Bouman Opleiding TCO
Maartje Sanders Keepers TCO
Floor Been ABCD meisjes TCO
Daan Boon ABCD jongens TCO
Bart Post Video TCO
Sanne Immer trainers TCO
Ton Bouman Jongste Jeugd TCO
Jeroen Tuininga ABCD TD
Daan van der Helm Jongste Jeugd TD
Toernooicommissie CeeDee
Maarten Koets lid
Ruth le Mair lid
Louisa Mekenkamp lid
Trimmers
Henny Jellema woensdag
Marcel Figee coördinator
Verenigingsmanager
Marlies van Damme manager Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Marjon van Wingerden lid
Magdaleen van Haaften lid
Vrijwilligerscommissie (VC)
Tanja van der Krabben lid
Eileen Waldron lid
Julia van Erp lid
Aafke Groothuis lid
Jeanine Bolda lid
Webredactie
Manja Valkenberg lid
Imre Bernath lid
Loth Kroeger lid
Iris Smits lid
Katherine Ruitinga lid
Marten van Vliet lid
Wedstrijdsecretariaat
Bregje van Walstijn senioren
Machteld van der Burgt ABCD
Niesje Hogewoning Jongste Jeugd
Karen van der Meer Zaalhockey
Eva Schram-Kaijser Grascoördinator
Josje te Kiefte Grascoördinator
Zaalhockeycommissie (ZC)
Jeroen Tuininga technisch beleid
Karen van der Meer voorzitter
Sander van der Hoeve lid
Renske Siezen lid
Marjolein Koster lid
Saskia Elsenburg lid
Margriet Westra lid
Anita Sluis lid
Zomeravondcompetitie (ZAC)
Erwin Melger voorzitter
Veronique Krot lid
Marit Bender lid
Anja Kessler lid

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram