header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D01 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union D1 10 25 8 1 1 28 7
2 HBS D1 10 23 7 2 1 31 14
3 Cartouche D1 10 20 6 2 2 27 14
4 Alliance D1 10 20 6 2 2 18 13
5 Zwolle D1 10 15 4 3 3 21 17
6 QZ D1 10 13 4 1 5 16 19
7 Leiden D1 10 13 3 4 3 12 12
8 Amstelveen D1 10 10 3 1 6 12 21
9 Fletiomare D1 10 8 2 2 6 17 24
10 Alphen D1 10 8 2 2 6 13 28
11 Helmond D1 10 6 1 3 6 12 21
12 Oss D1 10 6 1 3 6 11 28
  Overgangsklasse 
  D02 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 hdm D2 9 23 7 2 0 24 9
2 Almere D2 9 18 5 3 1 23 12
3 HBS D2 9 16 4 4 1 23 18
4 Pinoké D3 9 14 4 2 3 28 19
5 Groen-Geel D2 9 13 3 4 2 9 14
6 Leonidas D4 9 12 3 3 3 20 19
7 Klein Zwitserland D2 9 12 3 3 3 15 16
8 Cartouche D2 9 9 2 3 4 17 17
9 Amsterdam D3 9 9 2 3 4 16 20
10 HUDITO D2 9 9 2 3 4 16 21
11 Leiden D2 9 7 2 1 6 14 21
12 Ring Pass Delft D3 9 3 0 3 6 12 31
  Reserve overgangsklasse 
  D03 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto D3 9 22 7 1 1 35 10
2 AthenA D4 9 19 6 1 2 27 9
3 HBS D3 9 18 5 3 1 26 17
4 Terriërs D2 9 17 5 2 2 19 12
5 Hurley D7 9 16 5 1 3 32 17
6 Kampong D4 9 15 5 0 4 25 18
7 Rood-Wit D2 9 11 3 2 4 18 19
8 Roomburg D2 9 9 3 0 6 9 31
9 Pinoké D5 9 8 2 2 5 16 23
10 Bennebroek D2 9 8 2 2 5 12 19
11 Myra D2 9 8 2 2 5 13 29
12 VVV D5 9 3 1 0 8 13 41
  Reserve 1e klasse 
  D04 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum D3 8 22 7 1 0 37 5
2 AthenA D8 8 14 4 2 2 16 10
3 HBS D4 8 10 3 1 4 15 24
4 Westerpark D6 8 9 3 0 5 15 19
5 Strawberries D3 8 9 2 3 3 20 23
6 VVV D13 8 4 1 1 6 8 30
  Res. 3e klasse 
  D05 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos D5 8 22 7 1 0 41 8
2 Westerpark D11 8 17 5 2 1 22 13
3 Alkmaar D3 8 15 5 0 3 26 15
4 VVV D19 8 12 4 0 4 18 21
5 HBS D5 8 2 0 2 6 15 30
6 Amsterdam D17 8 1 0 1 7 8 43
  Res. 4e klasse 
  D06 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zandvoort D2 7 18 6 0 1 35 3
2 Strawberries D5 6 12 4 0 2 17 10
3 HBS D6 6 9 3 0 3 11 18
4 Haarlem D5 6 5 1 2 3 7 16
5 AMVJ D21 7 2 0 2 5 3 26
  Res. 5e klasse 
  D1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley D1 1 3 1 0 0 7 0
2 Pinoké D1 1 3 1 0 0 7 1
3 Bloemendaal D1 1 3 1 0 0 2 1
4 HIC D1 1 3 1 0 0 2 1
5 HBS D1 1 0 0 0 1 1 2
6 Leiden D1 1 0 0 0 1 1 2
7 Alliance D1 1 0 0 0 1 1 7
8 Rood-Wit D1 1 0 0 0 1 0 7
  Goldcup - KO 
  DA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche DA 9 25 8 1 0 33 6
2 Craeyenhout DA 9 22 7 1 1 30 10
3 Terriërs DA 9 19 6 1 2 27 9
4 Kieviten DA 9 16 5 1 3 18 13
5 Alphen DA 9 15 5 0 4 18 26
6 Roomburg DA 9 13 4 1 4 14 18
7 HBS DA 9 12 4 0 5 20 18
8 Rood-Wit DA 9 10 3 1 5 14 17
9 Kikkers DA 9 10 3 1 5 15 29
10 Leiden DA 9 6 1 3 5 5 21
11 Qui Vive DA 9 5 1 2 6 10 23
12 Victoria DA 9 2 0 2 7 13 27
  Veteranen overgangsklasse 
  DB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spandersbosch DB 9 25 8 1 0 18 7
2 Naarden DA 9 19 6 1 2 25 10
3 Weesp DA 9 19 6 1 2 15 7
4 Pinoké DB 9 18 6 0 3 35 17
5 Rood-Wit DC 9 16 5 1 3 35 15
6 IJburg DA 9 16 5 1 3 24 15
7 HIC DA 9 16 5 1 3 22 16
8 Alkmaar DA 9 10 3 1 5 19 28
9 HBS DB 9 7 2 1 6 13 31
10 Kampong DC 9 6 1 3 5 15 17
11 Mijdrecht DA 9 3 1 0 8 10 43
12 Gooische DD 9 1 0 1 8 10 35
  Veteranen 1e klasse 
  DC 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS DC 8 19 6 1 1 28 10
2 Haarlem DA 8 16 5 1 2 23 12
3 Qui Vive DB 8 13 4 1 3 19 19
4 Heerhugowaard DA 8 10 3 1 4 19 17
5 Bloemendaal DF 8 9 3 0 5 11 17
6 Zandvoort DA 8 3 1 0 7 6 31
  Veteranen 2e klasse 
  DJ 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong DJ1 8 24 8 0 0 45 4
2 AthenA DJ1 8 15 5 0 3 22 13
3 Shinty DJ1 8 13 4 1 3 20 15
4 Naarden DJ1 8 8 2 2 4 9 18
5 HBS DJ1 8 6 2 0 6 13 33
6 Almere DJ1 8 4 1 1 6 12 38
  Jong Overgangsklasse 
  DJ 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers DJ2 8 17 5 2 1 27 5
2 Terriërs DJ2 8 17 5 2 1 24 6
3 Overbos DJ1 8 16 5 1 2 23 11
4 HBS DJ2 7 7 2 1 4 12 17
5 Castricum DJ1 7 6 2 0 5 12 36
6 Heerhugowaard DJ1 8 3 1 0 7 7 30
  Jong 3e klasse 
  DJ 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios DJ3 7 16 5 1 1 21 9
2 AthenA DJ4 8 16 5 1 2 25 14
3 AMVJ DJ4 7 15 5 0 2 19 12
4 Overbos DJ2 8 15 5 0 3 18 15
5 HIC DJ5 8 6 2 0 6 14 27
6 HBS DJ3 8 0 0 0 8 12 32
  Jong 4e klasse 
  DJ 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HIC DJ4 6 18 6 0 0 46 5
2 Uitgeest DJ1 6 15 5 0 1 25 13
3 FIT DJ1 7 9 3 0 4 16 27
4 Huizen DJ1 6 3 1 0 5 5 30
5 Amsterdam DJ9 7 0 1 0 6 14 31
  Jong 4e klasse 
  DJ 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS DJ5 8 24 8 0 0 47 7
2 Magnus DJ1 8 19 6 1 1 44 7
3 Hoorn (WFHC) DJ1 8 10 3 1 4 30 21
4 Spire (WFHC) DJ1 8 9 3 0 5 19 25
5 Overbos DJ3 8 9 3 0 5 22 36
6 Waterland DJ1 8 0 0 0 8 0 66
  Jong 4e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley H1 10 24 8 0 2 22 15
2 Cartouche H1 10 20 6 2 2 27 17
3 Schaerweijde H1 10 18 5 3 2 30 20
4 Nijmegen H1 10 16 4 4 2 22 22
5 hdm H1 10 15 4 3 3 19 17
6 HIC H1 10 15 4 3 3 21 22
7 Laren H1 10 13 3 4 3 17 17
8 Qui Vive H1 10 13 3 4 3 18 19
9 Voordaan H1 10 11 3 2 5 24 24
10 Push H1 10 9 2 3 5 21 24
11 Zwart-Wit H1 10 5 1 2 7 14 25
12 HBS H1 10 5 1 2 7 21 34
  Promotieklasse 
  H1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voordaan H1 1 3 1 0 0 4 1
2 Laren H1 1 3 1 0 0 4 2
3 HIC H1 1 3 1 0 0 4 3
4 HBS H1 1 1 0 1 0 4 4
5 Hilversum H1 1 1 0 1 0 4 4
6 Reigers H1 1 0 0 0 1 3 4
7 Phoenix H1 1 0 0 0 1 2 4
8 Xenios H1 1 0 0 0 1 1 4
  Goldcup - KO 
  H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leonidas H2 9 24 8 0 1 26 15
2 SCHC H2 9 18 6 0 3 22 18
3 Hurley H3 9 17 5 2 2 26 16
4 Leiden H2 9 17 5 2 2 22 15
5 Voordaan H2 9 13 4 1 4 26 20
6 Qui Vive H2 8 13 4 1 3 15 9
7 Amsterdam H8 8 12 4 0 4 19 23
8 Pinoké H3 9 10 3 1 5 15 18
9 Amsterdam H6 9 8 2 2 5 19 26
10 Phoenix H2 9 8 2 2 5 14 27
11 Kampong H3 9 7 1 4 4 16 26
12 HBS H2 9 4 1 1 7 12 19
  Reserve overgangsklasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar H2 8 21 7 0 1 27 15
2 Hurley H9 8 12 3 3 2 20 18
3 Xenios H4 8 11 3 2 3 18 20
4 Pinoké H10 8 10 4 1 3 24 21
5 Overbos H3 8 8 2 2 4 22 26
6 HBS H3 8 2 0 2 6 16 27
  Res. 2e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam H17 8 24 8 0 0 46 10
2 Purmerend H2 8 21 7 0 1 33 9
3 Hurley H12 8 15 5 0 3 30 15
4 HBS H4 8 7 2 1 5 20 26
5 Westerpark H4 8 4 1 1 6 19 24
6 Rood-Wit H3 8 0 0 0 8 6 70
  Res. 3e klasse 
  H5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ H9 8 19 6 1 1 29 14
2 Hurley H20 8 15 5 0 3 17 12
3 VVV H9 8 13 4 1 3 24 15
4 Westerpark H7 8 12 4 0 4 23 28
5 Westerpark H8 8 9 3 0 5 19 31
6 HBS H5 8 3 1 0 7 12 24
  Res. 4e klasse 
  H6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ H12 8 22 7 1 0 27 9
2 Bennebroek H3 8 16 5 1 2 29 14
3 Myra H8 8 12 4 0 4 24 16
4 Kikkers H3 8 9 3 0 5 23 27
5 Rood-Wit H6 8 9 3 0 5 24 31
6 HBS H6 8 3 1 0 7 8 38
  Res. 5e klasse 
  HA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal HA 9 25 8 1 0 37 10
2 Amsterdam HB 9 20 6 2 1 32 7
3 Schiedam HA 9 19 6 1 2 27 18
4 hdm HA 9 15 4 3 2 34 18
5 Cartouche HA 9 14 4 2 3 22 16
6 Klein Zwitserland HB 9 14 4 2 3 18 22
7 Roomburg HA 9 11 3 2 4 19 25
8 Bloemendaal HB 9 10 2 4 3 19 26
9 HBS HA 9 8 2 2 5 12 26
10 Terriërs HA 9 7 2 1 6 18 41
11 Ring Pass Delft HA 9 4 1 1 7 21 34
12 Victoria HA 9 3 0 3 6 13 29
  Veteranen overgangsklasse 
  HB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Abcoude HB 8 20 6 2 0 31 11
2 Rood-Wit HC 8 13 4 1 3 28 17
3 Bennebroek HA 8 13 4 1 3 21 14
4 Pinoké HE 8 9 3 0 5 14 28
5 HBS HB 8 7 2 1 5 11 21
6 Xenios HA 8 7 2 1 5 16 30
  Veteranen 2e klasse 
  HC 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley HC 8 21 7 0 1 27 9
2 HBS HC 8 16 5 1 2 26 12
3 Amsterdam HD 8 13 4 1 3 16 16
4 Alliance HB 8 11 3 2 3 20 23
5 AthenA HD 8 6 2 0 6 13 29
6 Bloemendaal HJ 8 2 0 2 6 9 22
  Veteranen 2e klasse 
  HD 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerpark HA 8 20 6 2 0 31 11
2 Overbos HB 8 16 5 1 2 33 12
3 Magnus HA/Hermes HA 8 16 5 1 2 18 5
4 Terriërs HB 8 8 2 2 4 10 21
5 Pinoké HF 8 7 2 1 5 13 25
6 HBS HD 8 1 0 1 7 9 40
  Veteranen 3e klasse 
  HJ 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios HJ2 7 16 5 1 1 18 12
2 Spire (WFHC) HJ1 7 11 3 2 2 27 22
3 Huizen HJ2 7 11 3 2 2 19 20
4 Alliance HJ2 7 9 2 3 2 35 22
5 Bloemendaal HJ1 7 8 2 2 3 21 24
6 Hoorn (WFHC) HJ1 7 7 2 1 4 19 19
7 HBS HJ1 6 3 0 3 3 6 26
  Jong 3e klasse 
  HL1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT HLA 9 21 7 0 2 31 11
2 Overbos HLA 9 20 6 2 1 29 16
3 Strawberries HLA 9 19 6 1 2 36 13
4 Bloemendaal HLB 9 19 6 1 2 28 20
5 Amstelveen HLA 9 18 6 0 3 32 12
6 Bloemendaal HLC 9 18 6 0 3 23 14
7 Alliance HLA 9 15 5 0 4 26 26
8 Rood-Wit HLB 9 10 3 1 5 12 14
9 Alkmaar HLA 9 9 3 0 6 15 39
10 Saxenburg HLA 9 7 2 1 6 14 23
11 Hoorn (WFHC) HLA 9 3 1 0 8 15 41
12 HBS HLA 9 0 0 0 9 10 42
  1e klasse 
Jeugd  
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley JA1 3 9 3 0 0 9 4
2 Cartouche JA1 3 6 2 0 1 9 3
3 Amsterdam JA1 3 6 2 0 1 8 10
4 Gooische JA1 3 4 1 1 1 5 5
5 SCHC JA1 3 4 1 1 1 4 4
6 Leonidas JA1 3 3 1 0 2 4 6
7 HBS JA1 3 3 1 0 2 6 9
8 Zwolle JA1 3 0 0 0 3 5 9
  Super A 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké JA2 2 6 2 0 0 12 0
2 Overbos JA1 2 6 2 0 0 7 1
3 Bloemendaal JA2 2 6 2 0 0 6 4
4 HIC JA1 2 3 1 0 1 7 4
5 Mijdrecht JA1 2 3 1 0 1 5 8
6 Myra JA1 2 0 0 0 2 3 7
7 HBS JA2 2 0 0 0 2 3 11
8 Kraaien JA1 2 0 0 0 2 0 8
  1e klasse 
  JA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal JA3 2 6 2 0 0 13 1
2 Rood-Wit JA3 2 6 2 0 0 10 4
3 Reigers JA2 2 4 1 1 0 7 2
4 Waterland JA1 2 3 1 0 1 6 5
5 HBS JA3 2 3 1 0 1 3 10
6 Zandvoort JA1 2 1 0 1 1 3 6
7 Kikkers JA2 2 0 0 0 2 4 8
8 Alliance JA3 2 0 0 0 2 1 11
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS JB1 2 6 2 0 0 13 2
2 Xenios JB1 2 6 2 0 0 9 1
3 Hisalis JB1 2 4 1 1 0 9 4
4 HIC JB1 2 3 1 0 1 2 5
5 Alliance JB1 2 1 0 1 1 3 4
6 Alkmaar JB1 2 1 0 1 1 3 6
7 Reigers JB1 2 1 0 1 1 3 11
8 Hoorn (WFHC) JB1 2 0 0 0 2 3 12
  Subtopklasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS JB2 2 6 2 0 0 6 3
2 Strawberries JB1 2 4 1 1 0 3 2
3 Rood-Wit JB3 2 3 1 0 1 8 4
4 Alkmaar JB2 2 3 1 0 1 3 2
5 Westerpark JB1 2 3 1 0 1 3 3
6 IJburg JB1 2 3 1 0 1 3 4
7 Bennebroek JB2 2 1 0 1 1 2 3
8 AMVJ JB1 2 0 0 0 2 1 8
  2e klasse 
  JB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios JB3 2 6 2 0 0 9 2
2 Overbos JB1 2 6 2 0 0 8 4
3 Hurley JB5 2 4 1 1 0 10 5
4 Alliance JB3 2 4 1 1 0 7 5
5 Hoorn (WFHC) JB2 2 3 1 0 1 6 4
6 Amsterdam JB4 2 0 0 0 2 4 7
7 HBS JB3 2 0 0 0 2 3 11
8 Bloemendaal JB4 2 0 0 0 2 0 9
  2e klasse 
  JB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Reigers JB2 2 6 2 0 0 21 1
2 FIT JB2 2 6 2 0 0 5 1
3 Kikkers JB2 2 6 2 0 0 5 1
4 Xenios JB4 2 4 1 1 0 7 3
5 HBS JB4 2 3 1 0 1 5 12
6 AthenA JB5 2 3 1 0 1 2 13
7 Hisalis JB2 2 1 0 1 1 5 6
8 Westerpark JB2 2 0 0 0 2 1 4
9 Hurley JB6 2 0 0 0 2 1 5
10 Amsterdam JB5 2 0 0 0 2 2 8
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal JC1 7 16 5 1 1 22 9
2 Xenios JC1 7 16 5 1 1 24 20
3 Rood-Wit JC1 7 12 4 0 3 28 16
4 Amsterdam JC1 7 8 2 2 3 15 14
5 Abcoude JC1 7 8 2 2 3 18 24
6 HBS JC1 7 0 0 0 7 9 33
  Topklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers JC1 6 18 6 0 0 33 4
2 Overbos JC1 6 10 3 1 2 14 12
3 HBS JC2 6 7 2 1 3 18 17
4 AMVJ JC1 6 7 2 1 3 14 20
5 IJburg JC2 6 3 1 0 5 6 22
6 Amsterdam JC4 2 1 0 1 1 2 12
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA JC3 6 15 5 0 1 27 10
2 Mijdrecht JC1 6 12 4 0 2 25 20
3 Alkmaar JC2 6 9 3 0 3 24 18
4 Abcoude JC2 6 6 2 0 4 17 24
5 VVV JC1 2 3 1 0 1 5 11
6 HBS JC3 6 3 1 0 5 17 32
  2e klasse 
  JC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers JC3 5 10 3 1 1 17 7
2 HBS JC4 4 7 2 1 1 15 11
3 HIC JC2 2 6 2 0 0 14 3
4 Hurley JC5 4 6 2 0 2 11 18
5 Westerpark JC4 5 0 0 0 5 5 23
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS JD1 2 6 2 0 0 15 2
2 Xenios JD1 2 3 1 0 1 9 3
3 Rood-Wit JD2 2 3 1 0 1 4 4
4 IJburg JD1 2 3 1 0 1 3 4
5 Hurley JD2 2 3 1 0 1 3 10
6 Amsterdam JD5 2 0 0 0 2 4 15
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar JD1 2 6 2 0 0 11 3
2 AthenA JD2 2 4 1 1 0 6 3
3 Amsterdam JD4 2 3 1 0 1 4 4
4 Hoorn (WFHC) JD1 2 3 1 0 1 4 6
5 HBS JD2 2 1 0 1 1 3 4
6 Kikkers JD1 2 0 0 0 2 3 11
  1e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS JD3 2 6 2 0 0 11 1
2 Xenios JD3 2 6 2 0 0 9 4
3 Amsterdam JD3 2 3 1 0 1 10 2
4 AthenA JD4 2 3 1 0 1 4 7
5 Amsterdam JD6 2 0 0 0 2 2 10
6 Pinoké JD5 2 0 0 0 2 1 13
  2e klasse 
  JD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA JD5 2 6 2 0 0 9 5
2 Rood-Wit JD6 2 3 1 0 1 13 5
3 HBS JD4 2 3 1 0 1 8 4
4 Bloemendaal JD5 2 3 1 0 1 4 9
5 Waterland JD1 2 3 1 0 1 4 13
6 Kraaien JD2 2 0 0 0 2 6 8
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MA1 2 6 2 0 0 5 0
2 Xenios MA1 2 6 2 0 0 6 3
3 Haarlem MA1 2 3 1 0 1 5 5
4 Castricum MA1 2 3 1 0 1 4 4
5 HBS MA1 2 3 1 0 1 4 4
6 AthenA MA1 2 3 1 0 1 5 6
7 Hoorn (WFHC) MA1 2 0 0 0 2 2 5
8 Terriërs MA1 2 0 0 0 2 1 5
  Subtopklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios MA2 2 6 2 0 0 7 1
2 Qui Vive MA2 2 6 2 0 0 6 2
3 HIC MA2 2 6 2 0 0 5 1
4 Bloemendaal MA2 2 4 1 1 0 3 2
5 Alkmaar MA2 2 1 0 1 1 2 5
6 Uitgeest MA1 2 0 0 0 2 2 4
7 HBS MA2 2 0 0 0 2 1 3
8 Alliance MA3 2 0 0 0 2 1 9
  2e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MA4 2 4 1 1 0 10 5
2 AthenA MA4 2 4 1 1 0 6 2
3 Xenios MA3 2 4 1 1 0 5 1
4 Kikkers ma4 2 3 1 0 1 10 11
5 Reigers MA2 2 3 1 0 1 4 6
6 HBS MA3 2 3 1 0 1 2 4
7 Haarlem MA2 2 1 0 1 1 4 6
8 Rood-Wit MA6 2 0 0 0 2 2 8
  3e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mijdrecht MA2 2 6 2 0 0 11 2
2 Rood-Wit MA3 2 6 2 0 0 6 1
3 Kraaien MA3 2 6 2 0 0 5 2
4 HIC MA3 2 3 1 0 1 7 6
5 HBS MA4 2 3 1 0 1 5 6
6 Strawberries MA2 2 0 0 0 2 1 3
7 AMVJ MA3 2 0 0 0 2 5 10
8 Kraaien MA4 2 0 0 0 2 0 10
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MB1 3 9 3 0 0 7 3
2 Twente MB1 3 6 2 0 1 6 4
3 Hilversum MB1 3 5 1 2 0 7 6
4 Laren MB1 3 4 1 1 1 6 4
5 HBS MB1 3 4 1 1 1 5 5
6 Klein Zwitserland MB1 3 4 1 1 1 5 5
7 Zoetermeer MB1 3 1 0 1 2 4 6
8 Groningen MB1 3 0 0 0 3 1 8
  Super B 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MB2 2 6 2 0 0 11 3
2 Saxenburg MB1 2 6 2 0 0 5 2
3 Uitgeest MB1 2 3 1 0 1 12 8
4 HBS MB2 2 3 1 0 1 7 3
5 AthenA MB3 2 3 1 0 1 9 9
6 Strawberries MB1 2 3 1 0 1 4 9
7 Overbos MB2 2 0 0 0 2 3 10
8 Haarlem MB2 2 0 0 0 2 0 7
  2e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MB3 2 6 2 0 0 12 3
2 Alliance MB5 2 6 2 0 0 7 2
3 Zandvoort MB1 2 6 2 0 0 6 2
4 Strawberries MB2 2 3 1 0 1 6 5
5 Castricum MB2 2 3 1 0 1 5 5
6 Overbos MB3 2 0 0 0 2 3 8
7 Xenios MB3 2 0 0 0 2 5 11
8 AthenA MB4 2 0 0 0 2 0 8
  3e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Reigers MB3 2 6 2 0 0 8 3
2 Bennebroek MB2 2 6 2 0 0 7 3
3 Alliance MB6 2 4 1 1 0 8 1
4 IJburg MB3 2 3 1 0 1 5 3
5 Bloemendaal MB4 2 1 0 1 1 5 7
6 Qui Vive MB3 2 1 0 1 1 5 7
7 HBS MB4 2 1 0 1 1 1 5
8 Kikkers MB5 2 0 0 0 2 1 11
  3e klasse 
  MB5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waterland MB1 2 6 2 0 0 12 2
2 Rood-Wit MB4 2 6 2 0 0 6 1
3 Hurley MB4 2 4 1 1 0 12 4
4 Heerhugowaard MB2 2 4 1 1 0 5 4
5 Alliance MB7 2 3 1 0 1 4 4
6 Zandvoort MB3 2 0 0 0 2 1 3
7 Kikkers MB7 2 0 0 0 2 1 11
8 HBS MB5 2 0 0 0 2 0 12
  3e klasse 
  MB6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MB3 2 6 2 0 0 8 4
2 Qui Vive MB6 2 6 2 0 0 5 1
3 HBS MB6 2 3 1 0 1 4 3
4 Heerhugowaard MB3 2 3 1 0 1 6 6
5 Alliance MB10 2 3 1 0 1 3 3
6 Bloemendaal MB7 2 3 1 0 1 4 5
7 Castricum MB4 2 0 0 0 2 1 5
8 Reigers MB5 2 0 0 0 2 0 4
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MC1 7 18 6 0 1 28 6
2 Hurley MC1 7 16 5 1 1 18 9
3 AMVJ MC1 7 12 4 0 3 22 16
4 Alliance MC1 7 10 3 1 3 21 9
5 Bennebroek MC1 7 4 1 1 5 7 33
6 HBS MC1 7 1 0 1 6 3 26
  Topklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum MC1 7 18 6 0 1 29 6
2 HBS MC2 7 15 5 0 2 28 17
3 Alliance MC3 7 13 4 1 2 19 8
4 AMVJ MC2 7 10 3 1 3 10 8
5 IJburg MC2 7 3 1 0 6 9 20
6 Overbos MC2 7 3 1 0 6 7 43
  1e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MC2 6 13 4 1 1 13 6
2 Mijdrecht MC1 6 12 3 3 0 12 4
3 AMVJ MC3 6 10 3 1 2 11 5
4 Westerpark MC2 6 5 1 2 3 9 14
5 HBS MC3 2 2 0 2 0 4 4
6 HIC MC3 6 1 0 1 5 2 18
  2e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MC4 7 13 4 1 2 12 7
2 Rood-Wit MC4 7 13 4 1 2 15 13
3 AthenA MC4 7 13 4 1 2 15 13
4 Amsterdam MC5 7 9 3 0 4 8 9
5 Hoorn (WFHC) MC2 7 9 2 3 2 13 13
6 Abcoude MC2 7 3 1 0 6 6 14
  3e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MC5 6 18 6 0 0 34 6
2 Hoorn (WFHC) MC3 6 13 4 1 1 21 13
3 Heerhugowaard MC1 6 9 3 0 3 20 14
4 Alkmaar MC7 6 3 1 0 5 5 21
5 Westerpark MC4 6 3 1 0 5 5 26
6 Bloemendaal MC7 2 1 0 1 1 5 10
  5e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MC6 5 11 3 2 0 12 8
2 IJburg MC7 2 6 2 0 0 13 1
3 AMVJ MC6 4 5 1 2 1 5 7
4 Alliance MC10 4 4 1 1 2 6 7
5 Hisalis MC5 5 4 1 1 3 5 10
6 Waterland MC2 2 0 0 0 2 4 12
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MD1 2 6 2 0 0 5 0
2 Pinoké MD1 2 6 2 0 0 7 3
3 Amsterdam MD1 2 3 1 0 1 6 5
4 HBS MD1 2 1 0 1 1 4 5
5 HIC MD1 2 1 0 1 1 2 3
6 Alkmaar MD1 2 0 0 0 2 1 9
  1e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MD2 2 6 2 0 0 2 0
2 Abcoude MD2 2 3 1 0 1 3 2
3 AMVJ MD3 2 3 1 0 1 5 5
4 IJburg MD3 2 3 1 0 1 2 2
5 Saxenburg MD2 2 3 1 0 1 4 5
6 HBS MD2 2 0 0 0 2 1 3
  1e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum MD1 2 6 2 0 0 7 0
2 HIC MD2 2 6 2 0 0 6 0
3 Purmerend MD1 2 3 1 0 1 4 2
4 Kraaien MD1 2 3 1 0 1 5 7
5 Reigers MD2 2 0 0 0 2 1 6
6 HBS MD3 2 0 0 0 2 3 11
  1e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amstelveen MD2 2 6 2 0 0 7 1
2 Kikkers MD3 2 6 2 0 0 5 3
3 Abcoude MD3 2 3 1 0 1 7 5
4 HBS MD4 2 1 0 1 1 2 3
5 AthenA MD4 2 1 0 1 1 1 4
6 Hermes MD1 2 0 0 0 2 3 9
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MD3 2 4 1 1 0 15 0
2 Haarlem MD4 2 4 1 1 0 5 3
3 HBS MD5 2 3 1 0 1 14 4
4 Kraaien MD3 2 3 1 0 1 5 5
5 Rood-Wit MD6 2 2 0 2 0 1 1
6 Abcoude MD4 2 0 0 0 2 1 28
  4e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance MD9 2 6 2 0 0 18 2
2 FIT MD3 2 6 2 0 0 13 1
3 Qui Vive MD4 2 3 1 0 1 6 7
4 Uitgeest MD2 2 3 1 0 1 2 4
5 Hoorn (WFHC) MD2 2 0 0 0 2 1 5
6 HBS MD6 2 0 0 0 2 0 21
  4e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  J6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  J6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  J6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  J8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  J8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  JF4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  M6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 5 
  M8E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 5 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  Mf2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  MF3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
  MF4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
G-Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) G1 3 9 3 0 0 19 12
2 Overbos G1 2 6 2 0 0 12 4
3 Myra G 2 3 3 1 0 2 12 19
4 Bloemendaal G1 2 0 0 0 2 9 12
5 HBS G1 2 0 0 0 2 3 8
  Noord 
  G2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien G1 3 9 3 0 0 20 12
2 Hoorn (WFHC) G2 3 6 2 0 1 14 10
3 HBS G2 4 0 0 0 4 8 20
  Noord 

Jeugd

Senioren

Sponsoren

Facebook

Instagram