header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Senioren 
  D01 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg D1 5 13 4 1 0 12 4 0
2 HIC D1 5 10 3 1 1 5 2 0
3 Klein Zwitserland D1 3 9 3 0 0 7 2 0
4 Huizen D1 5 9 3 0 2 7 6 0
5 HBS D1 6 8 2 2 2 8 7 0
6 Rotterdam D1 6 8 2 2 2 8 10 0
7 MOP D1 6 7 2 1 3 7 11 0
8 Leonidas D1 6 6 2 0 4 8 9 0
9 Were Di D1 6 5 1 2 3 5 7 0
10 Terriërs D1 5 5 1 2 2 5 8 0
11 Groningen D1 6 5 1 2 3 5 9 0
12 Nijmegen D1 5 4 1 1 3 11 13 0
  Promotieklasse 
  D02 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong D3 6 15 5 0 1 16 8 0
2 Leonidas D3 6 13 4 1 1 23 8 0
3 Craeyenhout D2 6 13 4 1 1 20 13 0
4 Almere D2 6 12 4 0 2 16 14 0
5 HBS D2 6 10 3 1 2 19 10 0
6 Pinoké D3 6 10 3 1 2 14 11 0
7 Alecto D3 6 9 3 0 3 16 15 0
8 Alliance D2 6 7 2 1 3 14 20 0
9 Ring Pass Delft D2 6 5 1 2 3 13 15 0
10 AMVJ D2 6 5 1 2 3 8 21 0
11 Groen-Geel D2 6 3 1 0 5 9 19 0
12 HUDITO D3 6 1 0 1 5 6 20 0
  Overgangsklasse 
  D03 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios D2 6 16 5 1 0 26 9 0
2 Rood-Wit D2 6 15 5 0 1 23 9 0
3 Myra D2 6 13 4 1 1 21 10 0
4 Terriërs D2 6 13 4 1 1 19 9 0
5 Kampong D6 6 10 3 1 2 16 13 0
6 Hurley D5 6 7 2 1 3 15 16 0
7 HBS D3 6 7 2 1 3 14 16 0
8 Castricum D2 6 7 2 1 3 11 15 0
9 AthenA D3 6 6 2 0 4 15 24 0
10 Amsterdam D4 6 6 1 3 2 9 11 0
11 VVV D4 6 3 1 0 5 8 23 0
12 Bennebroek D2 6 0 0 0 6 7 29 0
  1e klasse 
  D04 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké D10 5 11 3 2 0 20 10 0
2 VVV D12 5 11 3 2 0 12 5 0
3 AMVJ D8 5 8 2 2 1 9 7 0
4 AthenA D9 5 6 2 0 3 16 15 0
5 Westerpark D5 5 3 0 3 2 4 9 0
6 HBS D4 5 1 0 1 4 5 20 0
  4e klasse 
  D05 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra D7 5 12 4 0 1 13 3 0
2 HBS D5 5 11 3 2 0 14 5 0
3 AMVJ D18 5 10 3 1 1 16 5 0
4 Westerpark D12 5 6 2 0 3 12 9 0
5 Hoorn (WFHC) D3 5 4 1 1 3 10 13 0
6 Purmerend D3 5 0 0 0 5 1 31 0
  7e klasse 
  D06 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AMVJ D22 5 15 5 0 0 50 1 0
2 Hermes D2 5 12 4 0 1 24 14 0
3 Spire D2 5 9 3 0 2 14 7 0
4 Westerpark D15 5 6 2 0 3 7 17 0
5 HBS D6 5 3 1 0 4 9 18 0
6 VVV D22 5 0 0 0 5 2 49 0
  8e klasse 
  D1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley D1 1 3 1 0 0 8 0 0
2 Bloemendaal D1 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Pinoké D1 1 3 1 0 0 3 0 0
4 HIC D1 1 3 1 0 0 2 0 0
5 Alecto D1 1 0 0 0 1 0 2 0
6 HBS D1 1 0 0 0 1 0 3 0
7 Rood-Wit D1 1 0 0 0 1 0 4 0
8 Terriërs D1 1 0 0 0 1 0 8 0
  Goldcup - KO 
  D30A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland D30A 6 18 6 0 0 33 3 0
2 Craeyenhout D30A 6 15 5 0 1 22 6 0
3 Terriërs D30A 6 12 4 0 2 25 14 0
4 Victoria D30A 6 10 3 1 2 17 13 0
5 Rood-Wit D30A 6 9 3 0 3 12 12 0
6 HBS D30A 6 4 1 1 4 13 17 0
7 HIC D30A 6 2 0 2 4 2 20 0
8 Kikkers D30A 6 0 0 0 6 2 41 0
  Overgangsklasse 
  D30B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios D30A 5 10 3 1 1 10 4 0
2 Bloemendaal D30D 5 10 3 1 1 14 11 0
3 HBS D30B 5 9 3 0 2 9 6 0
4 AthenA D30C 5 6 1 3 1 5 5 0
5 FIT D30A 5 4 1 1 3 3 7 0
6 Amstelveen D30A 5 2 0 2 3 4 12 0
  2e klasse 
  D30C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg D30A 4 10 3 1 0 6 0 0
2 VVV D30A 5 10 3 1 1 10 5 0
3 Westerpark D30A 5 9 3 0 2 13 11 0
4 Hurley D30B 5 6 1 3 1 9 10 0
5 Bloemendaal D30E 4 4 1 1 2 8 9 0
6 HBS D30C 5 0 0 0 5 6 17 0
  2e klasse 
  DJ 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios DJ2 5 15 5 0 0 29 6 0
2 HBS DJ1 5 8 2 2 1 19 8 0
3 Amsterdam DJ5 5 8 2 2 1 14 11 0
4 HIC DJ1 5 5 1 2 2 18 17 0
5 Hurley DJ2 5 3 1 0 4 11 26 0
6 Alliance DJ1 5 3 1 0 4 6 29 0
  2e klasse 
  DJ 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS DJ2 5 12 4 0 1 27 12 0
2 Amsterdam DJ4 5 9 3 0 2 19 9 0
3 Westerpark DJ1 5 8 2 2 1 13 11 0
4 Terriërs DJ1 5 7 2 1 2 12 19 0
5 Pinoké DJ3 5 6 2 0 3 12 16 0
6 Xenios DJ3 5 1 0 1 4 6 22 0
  2e klasse 
  DJ 3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Uitgeest DJ1 4 12 4 0 0 33 0 0
2 Amsterdam DJ6 4 6 2 0 2 19 10 0
3 HBS DJ3 4 6 2 0 2 12 7 0
4 Myra DJ2 4 6 2 0 2 9 16 0
5 Muiderberg DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HIC DJ3 4 0 0 0 4 1 41 0
  3e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC H1 6 15 5 0 1 16 8 0
2 Schaerweijde H1 6 15 5 0 1 13 5 0
3 Nijmegen H1 6 13 4 1 1 17 10 0
4 Voordaan H1 5 12 4 0 1 14 8 0
5 HIC H1 6 11 3 2 1 15 9 0
6 hdm H1 6 10 3 1 2 16 11 0
7 Laren H1 6 7 2 1 3 12 11 0
8 Cartouche H1 6 7 2 1 3 8 11 0
9 HBS H1 6 4 1 1 4 10 14 0
10 Victoria H1 5 3 1 0 4 6 12 0
11 Were Di H1 6 3 1 0 5 14 25 0
12 Qui Vive H1 6 1 0 1 5 6 23 0
  Promotieklasse 
  H1 - Goldcup 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 SCHC H1 6 15 5 0 1 16 8 0
2 Schaerweijde H1 6 15 5 0 1 13 5 0
3 Nijmegen H1 6 13 4 1 1 17 10 0
4 Voordaan H1 5 12 4 0 1 14 8 0
5 HIC H1 6 11 3 2 1 15 9 0
6 hdm H1 6 10 3 1 2 16 11 0
7 Laren H1 6 7 2 1 3 12 11 0
8 Cartouche H1 6 7 2 1 3 8 11 0
9 HBS H1 6 4 1 1 4 10 14 0
10 Victoria H1 5 3 1 0 4 6 12 0
11 Were Di H1 6 3 1 0 5 14 25 0
12 Qui Vive H1 6 1 0 1 5 6 23 0
  Promotieklasse 
  H2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm H2 6 18 6 0 0 29 10 0
2 Voordaan H2 6 13 4 1 1 22 8 0
3 Amsterdam H6 6 13 4 1 1 17 10 0
4 Myra H2 6 11 3 2 1 14 13 0
5 Amsterdam H7 6 10 3 1 2 20 19 0
6 Hurley H4 6 9 2 3 1 18 15 0
7 HBS H2 5 6 2 0 3 15 16 0
8 Pinoké H5 6 6 1 3 2 15 14 0
9 Pinoké H4 5 4 1 1 3 9 18 0
10 Schiedam H2 6 3 1 0 5 9 17 0
11 Kampong H3 6 3 1 0 5 11 20 0
12 SCHC H2 6 3 1 0 5 6 25 0
  Overgangsklasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké H10 5 13 4 1 0 23 9 0
2 Hurley H12 5 13 4 1 0 19 6 0
3 Amsterdam H16 5 9 3 0 2 17 14 0
4 Pinoké H15 5 6 2 0 3 10 14 0
5 HBS H3 5 3 1 0 4 9 16 0
6 AthenA H5 5 0 0 0 5 3 22 0
  4e klasse 
  H35A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kieviten H35A 6 18 6 0 0 27 4 0
2 HBS H35A 6 15 5 0 1 14 8 0
3 Roomburg H35B 6 12 4 0 2 20 10 0
4 Overbos H35A 6 10 3 1 2 14 12 0
5 Alliance H35A 6 10 3 1 2 8 7 0
6 Noordwijk H35A 6 9 3 0 3 21 14 0
7 Bloemendaal H35G 6 9 3 0 3 23 24 0
8 Leiden H35B 6 7 2 1 3 7 18 0
9 Bloemendaal H35E 6 6 2 0 4 11 17 0
10 Bloemendaal H35C 6 6 1 3 2 10 11 0
11 Terriërs H35B 6 3 1 0 5 8 21 0
12 Rood-Wit H35C 6 0 0 0 6 5 22 0
  1e klasse 
  H35B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H35E 5 12 4 0 1 13 10 0
2 Hurley H35C 5 10 3 1 1 17 6 0
3 Xenios H35A 5 10 3 1 1 16 13 0
4 HBS H35B 5 7 2 1 2 8 11 0
5 AMVJ H35A 5 3 1 0 4 6 11 0
6 AthenA H35D 5 1 0 1 4 4 13 0
  3e klasse 
  H35C 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H35C 4 12 4 0 0 18 2 0
2 HBS H35C 5 9 3 0 2 16 12 0
3 Westerpark H35A 5 5 1 2 2 10 12 0
4 Heerhugowaard H35A 5 5 1 2 2 6 13 0
5 Haarlem H35A 4 4 1 1 2 9 15 0
6 Bennebroek H35A 5 3 0 3 2 11 16 0
  3e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA H9 5 13 4 1 0 18 9 0
2 HBS H4 5 11 3 2 0 15 11 0
3 Rood-Wit H4 5 7 2 1 2 15 17 0
4 AMVJ H7 5 5 1 2 2 13 14 0
5 Westerpark H6 5 5 1 2 2 18 20 0
6 Hurley H18 5 0 0 0 5 9 17 0
  6e klasse 
  H45A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries H45A 5 11 3 2 0 18 6 0
2 Alliance H45B 5 10 3 1 1 20 11 0
3 Saxenburg H45A 5 9 2 3 0 13 9 0
4 Bloemendaal H45C 5 8 2 2 1 9 7 0
5 HBS H45B 5 3 1 0 4 4 16 0
6 Alkmaar H45A 5 0 0 0 5 8 23 0
  1e klasse 
  H45B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H45B 5 13 4 1 0 29 4 0
2 FIT H45A 5 10 3 1 1 11 10 0
3 Roomburg H45A 5 7 2 1 2 10 9 0
4 Bloemendaal H45B 5 4 1 1 3 5 13 0
5 HBS H45A 5 4 1 1 3 5 20 0
6 Overbos H45A 5 3 0 3 2 7 11 0
  Overgangsklasse 
  H5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV H11 4 9 3 0 1 16 9 0
2 Westerpark H7 4 9 3 0 1 13 6 0
3 Strawberries H4 4 6 2 0 2 9 6 0
4 HBS H5 4 6 2 0 2 7 13 0
5 Qui Vive H4 4 0 0 0 4 6 17 0
  7e klasse 
  H6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg H2 5 13 4 1 0 42 10 0
2 Pinoké H20 5 12 4 0 1 34 20 0
3 Overbos H5 5 7 2 1 2 16 12 0
4 Bennebroek H3 5 7 2 1 2 15 17 0
5 VVV H13 5 3 1 0 4 25 21 0
6 HBS H6 5 1 0 1 4 2 54 0
  8e klasse 
  H7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 VVV H12 5 15 5 0 0 30 2 0
2 Westerpark H12 5 12 4 0 1 15 8 0
3 Myra H6 5 7 2 1 2 12 18 0
4 Kikkers H2 5 6 2 0 3 16 11 0
5 HBS H7 5 4 1 1 3 11 22 0
6 AMVJ h13 5 0 0 0 5 3 26 0
  8e klasse 
Jeugd  
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leusden JA1 6 18 6 0 0 27 5 0
2 HBS JA1 6 12 4 0 2 17 14 0
3 IJsseloever JA1 6 4 1 1 4 10 22 0
4 Push JA2 6 1 0 1 5 5 18 0
  Landelijke Subtopklasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hurley JA3 5 15 5 0 0 22 6 0
2 Rood-Wit JA4 5 12 4 0 1 16 11 0
3 Overbos JA1 5 9 3 0 2 21 14 0
4 Qui Vive JA2 5 4 1 1 3 20 16 0
5 HIC JA2 5 3 1 0 4 7 29 0
6 HBS JA2 5 1 0 1 4 8 18 0
  3e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JB1 6 16 5 1 0 24 6 0
2 Loenen JB1 6 12 4 0 2 15 15 0
3 Rood-Wit JB2 6 10 3 1 2 21 12 0
4 Warande JB1 6 7 2 1 3 18 20 0
5 SCHC JB2 6 7 2 1 3 15 20 0
6 Leiden JB2 6 0 0 0 6 9 29 0
  Landelijke Subtopklasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Xenios JB2 5 15 5 0 0 27 7 0
2 Rood-Wit JB3 5 10 3 1 1 31 14 0
3 Amsterdam JB3 5 10 3 1 1 25 10 0
4 Alliance JB3 5 4 1 1 3 9 32 0
5 Pinoké JB3 5 3 1 0 4 10 23 0
6 HBS JB2 5 1 0 1 4 5 21 0
  1e klasse 
  JB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg JB2 5 15 5 0 0 42 6 0
2 VVV JB1 5 12 4 0 1 36 11 0
3 FIT JB3 5 6 2 0 3 19 21 0
4 HBS JB3 5 6 2 0 3 15 21 0
5 Amsterdam JB5 5 4 1 1 3 8 33 0
6 Kikkers JB3 5 1 0 1 4 1 29 0
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JC1 5 13 4 1 0 18 5 0
2 Pinoké JC1 5 12 4 0 1 31 9 0
3 Amsterdam JC1 5 7 2 1 2 11 14 0
4 Bloemendaal JC1 5 6 2 0 3 6 14 0
5 HBS JC1 5 3 1 0 4 4 15 0
6 Myra JC1 5 3 1 0 4 8 21 0
  Topklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC JC1 5 13 4 1 0 27 8 0
2 VVV JC1 5 11 3 2 0 20 8 0
3 Westerpark JC1 5 10 3 1 1 21 12 0
4 IJburg JC2 5 6 2 0 3 11 21 0
5 Haarlem JC1 5 3 1 0 4 6 19 0
6 HBS JC2 5 0 0 0 5 2 19 0
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 AthenA JC5 5 13 4 1 0 18 7 0
2 Heerhugowaard JC1 5 10 3 1 1 24 8 0
3 Abcoude JC3 5 9 3 0 2 18 9 0
4 HBS JC3 5 9 3 0 2 14 11 0
5 Pinoké JC6 5 3 1 0 4 12 25 0
6 Myra JC4 5 0 0 0 5 5 31 0
  4e klasse 
  JC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit JC5 5 15 5 0 0 14 1 0
2 HBS JC4 5 12 4 0 1 17 7 0
3 Westerpark JC3 5 9 3 0 2 16 9 0
4 Bloemendaal JC5 5 6 2 0 3 14 11 0
5 Hurley JC6 5 3 1 0 4 3 9 0
6 Alliance JC5 5 0 0 0 5 1 28 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JD1 5 15 5 0 0 41 4 0
2 Amsterdam JD1 5 9 3 0 2 28 7 0
3 Myra JD1 5 9 3 0 2 11 12 0
4 Westerpark JD1 5 9 3 0 2 12 21 0
5 Abcoude JD1 5 3 1 0 4 4 33 0
6 HBS JD1 5 0 0 0 5 1 20 0
  1e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg JD1 5 13 4 1 0 28 6 0
2 HBS JD2 5 10 3 1 1 13 7 0
3 Xenios JD2 5 10 3 1 1 8 5 0
4 AMVJ JD2 5 7 2 1 2 12 10 0
5 Myra JD2 5 3 1 0 4 8 17 0
6 Rood-Wit JD4 5 0 0 0 5 2 26 0
  2e klasse 
  JD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS JD3 5 15 5 0 0 24 6 0
2 AthenA JD4 5 9 3 0 2 20 3 0
3 Westerpark JD2 5 9 3 0 2 22 8 0
4 Heerhugowaard JD1 5 9 3 0 2 17 7 0
5 Alkmaar JD3 5 3 1 0 4 11 20 0
6 Bennebroek JD3 5 0 0 0 5 2 52 0
  3e klasse 
  JD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spaarndam JD1 5 13 4 1 0 42 1 0
2 Rood-Wit JD5 5 12 4 0 1 24 12 0
3 HBS JD4 5 10 3 1 1 41 13 0
4 Hoorn (WFHC) JD2 5 6 2 0 3 11 35 0
5 Qui Vive JD2 5 3 1 0 4 7 30 0
6 VVV JD3 5 0 0 0 5 4 38 0
  4e klasse 
  JD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Magnus JD1 5 15 5 0 0 40 7 0
2 Waterland JD1 5 12 4 0 1 20 7 0
3 HIC JD3 5 9 3 0 2 22 13 0
4 HBS JD5 5 6 2 0 3 14 16 0
5 Kraaien JD2 5 3 1 0 4 16 17 0
6 Diemen JD1 5 0 0 0 5 0 52 0
  5e klasse 
  JD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal JD6 5 15 5 0 0 42 1 0
2 Westerpark JD5 5 10 3 1 1 21 10 0
3 Saxenburg JD2 5 10 3 1 1 22 16 0
4 HBS JD6 5 6 2 0 3 18 29 0
5 FIT JD3 5 3 1 0 4 17 21 0
6 Haarlem JD3 5 0 0 0 5 6 49 0
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MA1 6 18 6 0 0 22 1 0
2 Forescate MA1 6 8 2 2 2 13 21 0
3 Terriërs MA1 6 5 1 2 3 9 15 0
4 HBS MA1 6 2 0 2 4 9 16 0
  Landelijke Subtopklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Overbos MA2 5 11 3 2 0 18 12 0
2 Kikkers MA3 5 10 3 1 1 13 7 0
3 HBS MA2 5 7 2 1 2 18 15 0
4 Pinoké MA3 5 7 2 1 2 12 12 0
5 FIT MA2 5 4 1 1 3 5 12 0
6 Spire MA1 5 3 1 0 4 9 17 0
  3e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HIC MA2 5 13 4 1 0 13 4 0
2 Amsterdam MA3 5 10 3 1 1 10 6 0
3 HBS MA3 5 9 3 0 2 11 11 0
4 Alliance MA4 5 6 2 0 3 6 11 0
5 Reigers MA2 5 3 1 0 4 6 9 0
6 Strawberries MA2 5 3 1 0 4 4 9 0
  3e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MA3 5 15 5 0 0 30 8 0
2 HBS MA4 5 12 4 0 1 25 10 0
3 Kikkers ma4 5 6 2 0 3 17 16 0
4 Myra MA5 5 6 2 0 3 7 18 0
5 Haarlem MA5 5 3 1 0 4 13 24 0
6 Terriërs MA5 5 3 1 0 4 6 22 0
  6e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 hdm MB1 6 15 5 0 1 26 5 0
2 Zwolle MB1 6 14 4 2 0 21 7 0
3 Hurley MB1 6 11 3 2 1 23 6 0
4 HGC MB1 6 8 2 2 2 18 18 0
5 Breda MB1 6 3 1 0 5 10 32 0
6 HBS MB1 6 0 0 0 6 2 32 0
  Landelijke Topklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 IJburg MB1 5 12 4 0 1 15 10 0
2 HBS MB2 5 10 3 1 1 19 11 0
3 AthenA MB2 5 9 3 0 2 12 9 0
4 Amstelveen MB1 5 7 2 1 2 17 16 0
5 Amsterdam MB2 5 6 2 0 3 18 16 0
6 HIC MB2 5 0 0 0 5 5 24 0
  1e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Saxenburg MB2 5 15 5 0 0 27 7 0
2 Rood-Wit MB3 5 12 4 0 1 17 9 0
3 FIT MB2 5 7 2 1 2 12 16 0
4 Overbos MB2 5 4 1 1 3 12 15 0
5 HBS MB3 5 4 1 1 3 9 18 0
6 Amsterdam MB3 5 1 0 1 4 6 18 0
  2e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alliance MB5 5 15 5 0 0 20 1 0
2 Saxenburg MB3 5 12 4 0 1 20 1 0
3 Purmerend MB2 5 6 2 0 3 6 6 0
4 Hisalis MB3 5 6 2 0 3 8 12 0
5 HBS MB4 5 6 2 0 3 7 20 0
6 Hoorn (WFHC) MB2 5 0 0 0 5 1 22 0
  3e klasse 
  MB5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HBS MB5 5 15 5 0 0 21 7 0
2 Kraaien MB3 5 12 4 0 1 23 7 0
3 IJburg MB5 5 7 2 1 2 13 8 0
4 Saxenburg MB4 5 4 1 1 3 8 13 0
5 Hoorn (WFHC) MB3 5 3 1 0 4 12 20 0
6 Alkmaar MB6 5 3 1 0 4 5 27 0
  5e klasse 
  MB6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Strawberries MB3 5 15 5 0 0 19 6 0
2 HBS MB6 5 12 4 0 1 12 6 0
3 Reigers MB4 5 9 3 0 2 13 10 0
4 Spaarndam MB2 5 3 1 0 4 14 17 0
5 HIC MB6 5 3 1 0 4 11 16 0
6 Xenios MB5 5 3 1 0 4 9 23 0
  5e klasse 
  MB7 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zandvoort MB2 5 13 4 1 0 25 7 0
2 Amstelveen MB3 5 11 3 2 0 26 10 0
3 VVV MB4 5 7 2 1 2 20 14 0
4 Uitgeest MB3 5 6 2 0 3 12 12 0
5 HBS MB7 5 6 2 0 3 13 15 0
6 Bloemendaal MB6 5 0 0 0 5 3 41 0
  6e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rood-Wit MC1 5 13 4 1 0 16 3 0
2 HBS MC1 5 10 3 1 1 15 5 0
3 Bloemendaal MC1 5 8 2 2 1 8 6 0
4 AthenA MC1 5 5 1 2 2 8 13 0
5 Xenios MC1 5 3 1 0 4 5 18 0
6 Alliance MC1 5 2 0 2 3 3 10 0
  Topklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westerpark MC1 5 15 5 0 0 15 4 0
2 AthenA MC2 5 12 4 0 1 20 3 0
3 AMVJ MC3 5 7 2 1 2 9 11 0
4 Pinoké MC3 5 6 2 0 3 12 12 0
5 Rood-Wit MC3 5 3 1 0 4 11 17 0
6 HBS MC2 5 1 0 1 4 5 25 0
  1e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kraaien MC1 5 12 4 0 1 23 5 0
2 Strawberries MC1 5 12 4 0 1 18 6 0
3 AthenA MC3 5 9 3 0 2 9 7 0
4 FIT MC2 5 9 3 0 2 11 12 0
5 Hisalis MC2 5 3 1 0 4 4 14 0
6 HBS MC3 5 0 0 0 5 1 22 0
  2e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MC4 5 15 5 0 0 29 5 0
2 Terriërs MC4 5 12 4 0 1 15 5 0
3 Hurley MC5 5 7 2 1 2 19 12 0
4 HBS MC4 5 7 2 1 2 12 9 0
5 Saxenburg MC4 5 1 0 1 4 10 30 0
6 Overbos MC3 5 1 0 1 4 4 28 0
  4e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Terriërs MC5 5 11 3 2 0 26 9 0
2 Kikkers MC5 5 11 3 2 0 22 13 0
3 Saxenburg MC5 5 10 3 1 1 21 15 0
4 IJburg MC7 5 6 2 0 3 9 15 0
5 Rood-Wit MC7 5 2 0 2 3 8 14 0
6 HBS MC5 5 1 0 1 4 8 28 0
  5e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Heerhugowaard MC2 5 12 4 0 1 37 12 0
2 HBS MC6 5 12 4 0 1 24 9 0
3 Qui Vive MC4 5 12 4 0 1 22 15 0
4 Diemen MC1 5 6 2 0 3 12 22 0
5 VVV MC6 5 3 1 0 4 8 15 0
6 Alliance MC11 5 0 0 0 5 8 38 0
  6e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MD1 5 13 4 1 0 32 6 0
2 Rood-Wit MD1 5 10 3 1 1 22 4 0
3 Xenios MD1 5 9 3 0 2 29 8 0
4 HBS MD1 5 9 3 0 2 17 15 0
5 AMVJ MD1 5 3 1 0 4 9 33 0
6 Hurley MD2 5 0 0 0 5 3 46 0
  1e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Reigers MD2 5 15 5 0 0 18 6 0
2 Xenios MD2 5 10 3 1 1 15 7 0
3 HBS MD2 5 10 3 1 1 11 4 0
4 Amsterdam MD6 5 4 1 1 3 5 8 0
5 Alliance MD4 5 4 1 1 3 8 14 0
6 Bennebroek MD2 5 0 0 0 5 2 20 0
  1e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hoorn (WFHC) MD1 5 15 5 0 0 22 10 0
2 Bloemendaal MD2 5 9 3 0 2 20 10 0
3 HBS MD3 5 9 3 0 2 13 10 0
4 HIC MD4 5 6 2 0 3 11 11 0
5 Rood-Wit MD4 5 6 2 0 3 8 14 0
6 IJburg MD6 5 0 0 0 5 6 25 0
  2e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Castricum MD2 5 15 5 0 0 25 5 0
2 Overbos MD3 5 12 4 0 1 24 13 0
3 Alkmaar MD2 5 9 3 0 2 14 11 0
4 Bloemendaal MD5 5 6 2 0 3 17 16 0
5 HBS MD4 5 3 1 0 4 7 13 0
6 IJburg MD7 5 0 0 0 5 7 36 0
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Haarlem MD5 5 15 5 0 0 26 7 0
2 Hisalis MD4 5 10 3 1 1 19 15 0
3 HBS MD5 5 8 2 2 1 17 19 0
4 Amsterdam MD4 5 7 2 1 2 19 14 0
5 AthenA MD5 5 3 1 0 4 16 16 0
6 Qui Vive MD4 5 0 0 0 5 2 28 0
  4e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kikkers MD4 5 15 5 0 0 30 9 0
2 Spaarndam MD2 5 10 3 1 1 23 9 0
3 Heerhugowaard MD2 5 9 3 0 2 36 14 0
4 Terriërs MD2 5 5 1 2 2 12 12 0
5 IJburg MD8 5 3 1 0 4 4 46 0
6 HBS MD6 5 1 0 1 4 5 20 0
  4e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E1 
    Niveau 1 
  J6E2 
    Niveau 1 
  J6E3 
    Niveau 2 
  J6E4 
    Niveau 2 
  J6E5 
    Niveau 3 
  J8E1 
    Niveau 1 
  J8E2 
    Niveau 1 
  J8E3 
    Niveau 3 
  J8E4 
    Niveau 4 
  JF1 
    Niveau 1 
  JF2 
    Niveau 1 
  JF3 
    Niveau 1 
  JF4 
    Niveau 1 
  JF5 
    Niveau 1 
  M6E1 
    Niveau 1 
  M6E2 
    Niveau 1 
  M6E3 
    Niveau 3 
  M6E4 
    Niveau 3 
  M6E5 
    Niveau 4 
  M8E1 
    Niveau 1 
  M8E2 
    Niveau 1 
  M8E3 
    Niveau 3 
  M8E4 
    Niveau 4 
  MF1 
    Niveau 1 
  Mf2 
    Niveau 1 
  MF3 
    Niveau 1 
  MF4 
    Niveau 1 
  MF5 
    Niveau 1 
G-Hockey 
  G1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Hisalis G1 2 6 2 0 0 11 7 0
2 Bloemendaal G1 2 4 1 1 0 9 7 0
3 HBS G1 2 1 0 1 1 7 8 0
4 Hoorn (WFHC) G1 2 0 0 0 2 7 12 0
  Noord 
  G2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra G3 1 3 1 0 0 8 0 0
2 HBS G2 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Reigers G1 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Castricum G2 1 0 0 0 1 1 4 0
5 Bloemendaal G3 2 0 0 0 2 1 15 0
  Noord 

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram