header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto header foto
header foto header foto header foto header foto
 
Limonadedienst

Limonade-schema woensdagmiddag (voor het gehele seizoen!)

Nieuws afbeelding 26-8-2008

LIMONADEDIENST voor het gehele seizoen. (met dank aan Julia Moeijes)

 
13.30-14.30u:        144 bekers

14.30-15.30u:          96 bekers

15.30-16.30u:          80 bekers

Graag 15 min. voor het einde van de training de bekers schenken. Alle spullen zijn te vinden achter de bar in het clubhuis. I.g.v. verhindering ZELF voor een vervanger zorgen. Hartelijke dank voor jullie medewerking!

28 januari:

13.30-14.30 Juliette Ekering (MF1) Maud van den Raadt (MF1)
14.30-15.30 Bruno Leeman (puppies) en Quint Marcelis (puppies)

15.30-16.30 Willemijn Delfos (M8E1) en Luna Heinemeijer (M8E1)

4 februari:

13.30-14.30 Willemijn Struycken (MF1)en Linde van de Ven (MF1)
14.30-15.30 Diederik Schouten (puppies) en Mika Vos (puppies)

15.30-16.30 Annelies Kan (M8E1) en Noortje Kniest (M8E1)
 
11 februari:

13.30-14.30 Kjeld Boersma (JF1) en Stijn Dries (JF1)
14.30-15.30 Daan Westerdijk (puppies) en Ilse Boersma (M6E9)

15.30-16.30 Tess Komin (M8E1) en Lauren Kooitje (M8E1)

18 februari: voorjaarsvakantie

25 februari:

13.30-14.30 Bosse de Vries (JF1) en Esmee van der Maten (M6E10)

14.30-15.30 Muriel Klein (M6E9) en Kamille van der Sluis (M6E9)

15.30-16.30 Linde Reus (M8E1) en Hannah Sintenie (M8E1) 

4 maart:

13.30-14.30 Stella van Bolhuis (M6E10) en Isabelle van Dijk (M6E10)
14.30-15.30 Chiara van Vlaanderen (M6E9) en Suzanne Witteveen (M6E9)
15..30-16.30 Thomas Busker (J8D1) en Bastiaan Hoes (J8D1)

11 maart:

13.30-14.30 Suzanne de Waaij (M6E10) en Barbara Zegeling (M6E10)

14.30-15.30 Pelle Bussink (J6E2) en Floris Evers (J6E2)
15.30-16.30 Daan Kraetzer (J8D1) en Joris Midjek (J8D1)

18 maart:

13.30-14.30 Arnout Bultje (J6E7) en Olivier Kroese (J6E7)
14.30-15.30 Yannick Frisart (J6E2) en Peer de Jong (J6E2)
15.30-16.30 Jelle van Thiel (J8D1) en Sietse Tissing (J8D1)

25 maart:

13.30-14.30 Boris Mensonides (J6E7) en Per Movig (J6E7)
14.30-15.30 Friso Teunissen (J6E2) en Kay van der Velde (J6E2)

15.30-16.30 Wycher de Vries (J8D1) en Bas Wortelboer (J8D1)

1 april:

13.30-14.30 Milan van Rossem (J6E7) en Eliza Gerritsen (M6E8)
14.30-15.30 Jinne Weemhoff (J6E2) en Vita Kools (M6E4)

15.30-16.30 Carlijn Beerkens (M8D1) en Sofie van Borkum (M8D1)

8 april:

13.30-14.30 Melian Middelkoop (M6E8) en Laurine Roeper (M6E8)
14.30-15.30 Minne van Lubeck (M6E4) en Fleur Schipper (M6E4)

15.30-16.30 Floor Bults (M8D1) en Puck Dijck (M8D1)

15 april:

13.30-14.30 Emy Smit (M6E8) en Isa van Veen (M6E8)
14.30-15.30 Raisa van Soolingen (M6E4) en Esmee Wagenaar (M6E4)

15.30-16.30 Linde Leek (M8D1) en Victorien Luppes (M8D1)

22 april:

13.30-14.30 Robin Warmerdam (M6E8) en Tijn van Heuveln (J6E6)

14.30-15.30 Peer Dries (J6E1) en Reinier van der Ham (J6E1)
15.30-16.30 Romee Nieuwenhuijs (M8D1) en Jette van Schoor (M8D1)

29 april: meivakantie

6 mei:

13.30-14.30 Max de Redelijkheid(J6E6) en Joep Storteboom(J6E6)

14.30-15.30 Jochem Vis (J6E1) en Janneke Breekveldt (M6E3)
15.30-16.30 Sacha Holleboom (M8D1) en Mathilde v.d. Linden (M8D1)

13 mei:

13.30-14.30 Lucas Teiwes(J6E6) en Feline Teunissen (M6E7)

14.30-15.30 Rosa de Sanders (M6E3) en Madelief v.d. Veldt (M6E3)
15.30-16.30 Jolijn Pruijmboom (M8D1) en Charlotte de Vries (M8D1)

20 mei:

13.30-14.30 Marthe van Aalst (M6E7) en Livy Balm (M6E7)
14.30-15.30 Eva Weggen (M6E3) en Pien de Wild (M6E3)
15.30-16.30 Ymke de Wit (M8D1) en Ruby van der Plas (M8D3)

27 mei:

13.30-14.30 Floor Gaus (M6E7) en Evelien Herbold (M6E7)
14.30-15.30 Aileen Balm (M6E2) en Zoe Barth (M6E2)

15.30-16.30 Pepijn Crochunis (J8D2) en Jesse Enzler (J8D2)

3 juni:

13.30-14.30 Mees Blankevoort (J6E5) en Xavier Hubbelmeijer (J6E5)
14.30-15.30 Maxime Hijnens (M6E2) en Fleur Kraetzer (M6E2

15.30-16.30

Jeugd

Senioren

Sponsoren


Facebook

Instagram